ישנם 946,126 פסקי דין במאגר

פסקי דין בית משפט לתביעות קטנות באשדודתאריך: 26/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 2
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהתובע:ארז נגרת.ז., *********נגדהנתבע:הרצל בסוןת.ז., *********החלטהלאחר שעיינתי בכתב הטענות ובאשר צורף להן ונוכח נושא התובענה, הגעתי לכלל מסקנה כי יש להורות על העברת הדיון בתיק לבית משפט השלום. בעניין זה כבר נפסק כי, תביעה שעילתה לשון הרע על נדבכיה הרבים, אין מקומה במסגרת הליך של תביעות קטנות. תביעה זו הינה תביעה מורכבת הכרוכה בשמיעת עדים ובירור עובדתי של טענות רבות של הצדדים. ראה בעניין זה רת"ק (ב"ש) 4986-01-13 בר פז נ' פלס מיום 17.3.13 (פורסם בנבו). משכך וכן לאור היקף טענות הצדדים וכתבי הטענות מטעמם, אני מורה על העברת התובענה לדיון בבית-משפט שלום. בשים לב לסכום התביעה תידון התביעה בסדר דין מהיר ועל הצדדים להתאים כתבי טענותיהם להליך זה בהתאם להוראות התקנות. הדיון הקבוע בתיק ליום 11.06.2014 מבוטל. לאחר שהצדדים יתאימו כתבי הטענות מטעמם, תינתן החלטה ביחס להמשך ההליכים בתיק.בשלב זה, ולאור האמור לעיל, לא מצאתי מקום להכריע בבקשה לאיחוד דיונים והצדדים או מי מהם יוכלו לשוב ולעורר הבקשה לאחר התאמת כתבי הטענות.מוצע לצדדים לפנות לקבלת יעוץ משפטי. המזכירות תודיע לצדד
תאריך: 26/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהתובע:דמיטרי לויןת.ז., *********נגדהנתבע:שי זנזוריהחלטהמעיון בכתב התביעה עולה כי התובע לא ציין את מספר הזהות של הנתבע.לא ניתן להמשיך בבירור התובענה ללא ציון מספר הזהות של הנתבע.משכך אני מורה כי התובע ימציא בתוך 60 יום מהיום את מספר הזהות של הנתבע שאם לא כן תמחק התובענה.תזכורת פנימית בתום 60 יום מהיום.ניתנה היום, כ"ו אייר תשע"ד, 26 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 26/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
מספר בקשה:3בפני כב' השופטתאורנה סנדלר-איתןהתובע:ויקטור יגאל סוסןנגדהנתבעים:1.ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות בע"מ2.אברהם בן עשור שחורהחלטהבהמשך להחלטה שניתנה ביום 5.12.2013, יודיעו הצדדים האם ישנה מניעה מלמנות מי מהשמאים המפורטים להלן כמומחה מטעם בית המשפט בתיק דנא:אגרנט אליהו, רח' האחים מסלויטה 11 תל אביב, טל': **********בן ארצי אילן, רח' טייבר 13 גבעתיים, טל': ********** גליק זאב, הנגב 5 תל אביב, טל': **********; ********** ז'ורבסקי עמוס, רח' ריב"ל 18 תל אביב, טל': **********מימון אורי ו/או עמי, רח' אבא הלל 37 רמת גן, טל': **********הצדדים יגישו עמדתם כאמור לעיל, במקביל, בתוך 5 ימים.תזכורת פנימית בתום המועד.המזכירות תודיע לצדדים.ניתנה היום, כ"ו אייר תשע"ד, 26 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 25/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהתובע:מסעוד שושןת.ז., *********נגדהנתבעת:א.פ. עיצובים - שותפות מוגבלתחברות, *********החלטהמאחר שבסופו של יום לא נחקר המומחה אני מורה כי הפיקדון יושב למפקידו.ניתנה היום, כ"ה אייר תשע"ד, 25 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 22/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהתובע:אורן חדדת.ז., *********נגדהנתבעת:מטרופולין - תחבורה ציבורית בע"מחברות, *********החלטהבשל היכרות קודמת עם אחד הצדדים אני פוסלת עצמי מלדון בתובענה שבתיק זה.הדיון הקבוע בפני ליום 23.06.2014 מבוטל.המזכירות תביא החלטה זו בפני סגן הנשיא, כבוד השופט גיל דניאל, לשם ניתובו של התיק.המזכירות תודיע לצדדים.ניתנה היום, כ"ב אייר תשע"ד, 22 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 21/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 2
מספר בקשה:6בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהמבקשת:פרידה דבידובת.ז., *********נגדהמשיבים:1.סרגם ישראל בע"מחברות, *********2.חיים אילייןת.ז., *********3.אלכסיי פיאטיגורסקית.ז., *********החלטהבתובענה שבנדון התקיים דיון במעמד הצדדים ביום 19.05.2014 בסיומו נקבע כי יינתן פסק דין ויישלח לצדדים.בבקשה שבפני עותרת התובעת לדחות את התביעה ללא צו להוצאות וזאת לאחר שבסיום הדיון סרבה לכך. לטענת התובעת היא היתה בסערת רגשות ועל כן סרבה וכעת היא מבקשת כי התביעה תדחה ללא צו להוצאות בשל עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לה.משהצדדים התייחסו לאפשרות זו בדיון שהתקיים ביום 19.05.2014 וטענותיהם הועלו על הכתב לא מצאתי כי יש לבקש תגובתם של הנתבעים לבקשה.אין חולק כי התובעת רשאית בכל שלב לבקשת דחיית תביעתה ועל כן יש להיעתר לבקשה וכך אני מורה.אשר נותר להכרעה הוא שאלת ההוצאות.בעניין זה אני סבורה כי משעה שלשני הצדדים נגרמו הוצאות, ולאחר שרק לאחר הגשת התביעה סופקה המיטה הטיפולית אשר הוזמנה על ידי התובעת, ומאשר שאין לומר כי התביעה משוללת עילה מיסודה כלפי מי מהנתבעים, בשים לב לידיעותיהם במועד ביצוע העיסקה איני מוצאת מקום לחייב את ה
תאריך: 21/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדתובעיםיהודה ג'אן לוק דודת.ז., *********נגדנתבעיםאליהו ביטוןת.ז., *********החלטהבשל שינויים ביומנו של בית המשפט הדיון בתובענה ידחה ליום 30/7/14 בשעה 11:30.על הצדדים להיות ערוכים לכך שבמועד זה יישמע כל התיק עד תומו. על הצדדים להביא עמם לדיון כל מסמך או ראיה, ולדאוג להתייצבותו של כל העדים לתמיכה בטענותיהם.המזכירות תזמן את הצדדים לדיון.על התובע לוודא עם מזכירות בית המשפט, כי כתב התביעה וההזמנה לדיון נמסרו לנתבע/ים כדין. לא בוצעה מסירה של כתב התביעה או של ההזמנה לדיון, יבצע/ו התובע/ים מסירה אישית של כתב התביעה וההזמנה לדיון לידי הנתבע/ים באמצעות צד ג', ויגיש/ו לתיק אישור מסירה ותצהיר המוסר (על ביצוע המסירה, תוך פירוט הדרך בה בוצעה המסירה, הכתובת בה בוצעה המסירה, למי בוצעה המסירה,הקשר בין מקבל המסירה לנתבעת והדרך בה אומתה כתובתו/ם של הנתבע/ים). לשם כך, על התובע/ים לפנות למזכירות לקבלת המסמכים הדרושים.ניתנה היום, כ"א אייר תשע"ד, 21 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 21/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהתובע:דב אלקבץת.ז., *********נגדהנתבעת:חברת דואר ישראל בע"מחברות, *********החלטהבשל שינויים ביומנו של בית המשפט הדיון בתובענה ידחה ליום 30/7/14 בשעה 11:30.על הצדדים להיות ערוכים לכך שבמועד זה יישמע כל התיק עד תומו. על הצדדים להביא עמם לדיון כל מסמך או ראיה, ולדאוג להתייצבותו של כל העדים לתמיכה בטענותיהם.המזכירות תזמן את הצדדים לדיון.על התובע לוודא עם מזכירות בית המשפט, כי כתב התביעה וההזמנה לדיון נמסרו לנתבע/ים כדין. לא בוצעה מסירה של כתב התביעה או של ההזמנה לדיון, יבצע/ו התובע/ים מסירה אישית של כתב התביעה וההזמנה לדיון לידי הנתבע/ים באמצעות צד ג', ויגיש/ו לתיק אישור מסירה ותצהיר המוסר (על ביצוע המסירה, תוך פירוט הדרך בה בוצעה המסירה, הכתובת בה בוצעה המסירה, למי בוצעה המסירה,הקשר בין מקבל המסירה לנתבעת והדרך בה אומתה כתובתו/ם של הנתבע/ים). לשם כך, על התובע/ים לפנות למזכירות לקבלת המסמכים הדרושים.ניתנה היום, כ"א אייר תשע"ד, 21 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 21/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדתובעיםברק הלוית.ז., *********נגדנתבעיםאבי אברהם סרורת.ז., *********החלטהבשל שינויים ביומנו של בית המשפט הדיון בתובענה ידחה ליום 30/7/14 בשעה 10:30.על הצדדים להיות ערוכים לכך שבמועד זה יישמע כל התיק עד תומו. על הצדדים להביא עמם לדיון כל מסמך או ראיה, ולדאוג להתייצבותו של כל העדים לתמיכה בטענותיהם.המזכירות תזמן את הצדדים לדיון.על התובע לוודא עם מזכירות בית המשפט, כי כתב התביעה וההזמנה לדיון נמסרו לנתבע/ים כדין. לא בוצעה מסירה של כתב התביעה או של ההזמנה לדיון, יבצע/ו התובע/ים מסירה אישית של כתב התביעה וההזמנה לדיון לידי הנתבע/ים באמצעות צד ג', ויגיש/ו לתיק אישור מסירה ותצהיר המוסר (על ביצוע המסירה, תוך פירוט הדרך בה בוצעה המסירה, הכתובת בה בוצעה המסירה, למי בוצעה המסירה,הקשר בין מקבל המסירה לנתבעת והדרך בה אומתה כתובתו/ם של הנתבע/ים). לשם כך, על התובע/ים לפנות למזכירות לקבלת המסמכים הדרושים.ניתנה היום, כ"א אייר תשע"ד, 21 מאי 2014, בהעדר הצדדים.
תאריך: 21/05/2014 ° בית משפט: בית משפט לתביעות קטנות באשדוד ° עמודים: 1
בפני כב' הרשמת הבכירה כרמית חדדהתובעת:סיגל-ליהי בר-מנשהת.ז., *********נגדהנתבעת:דו לב - הראלה בע"מחברות, *********החלטהבשל שינויים ביומנו של בית המשפט הדיון בתובענה ידחה ליום 30/7/14 בשעה 10:30.על הצדדים להיות ערוכים לכך שבמועד זה יישמע כל התיק עד תומו. על הצדדים להביא עמם לדיון כל מסמך או ראיה, ולדאוג להתייצבותו של כל העדים לתמיכה בטענותיהם.המזכירות תזמן את הצדדים לדיון.על התובע לוודא עם מזכירות בית המשפט, כי כתב התביעה וההזמנה לדיון נמסרו לנתבע/ים כדין. לא בוצעה מסירה של כתב התביעה או של ההזמנה לדיון, יבצע/ו התובע/ים מסירה אישית של כתב התביעה וההזמנה לדיון לידי הנתבע/ים באמצעות צד ג', ויגיש/ו לתיק אישור מסירה ותצהיר המוסר (על ביצוע המסירה, תוך פירוט הדרך בה בוצעה המסירה, הכתובת בה בוצעה המסירה, למי בוצעה המסירה,הקשר בין מקבל המסירה לנתבעת והדרך בה אומתה כתובתו/ם של הנתבע/ים). לשם כך, על התובע/ים לפנות למזכירות לקבלת המסמכים הדרושים.ניתנה היום, כ"א אייר תשע"ד, 21 מאי 2014, בהעדר הצדדים.